درباره ما

گروه توسعه صنایع و معادن شهر با استفاده از پتانسیل­های شرکت سیتی اینترنشنال گروپ در کشور ترکیه و غنیمت شمردن فرصت­های پیش رو در خصوص سیاست­های دولت به منظور حمایت از تولید داخل و صادرات محصولات داخلی، گام بلندی در جهت ایجاد و راه­اندازی مرکز تجاری در کشور ترکیه برداشته است.

تجار ایرانی جهت مبادلات مالی در کشور ترکیه دچار مشکلات عدیده ­ای می­باشند و جلب اعتماد خریداران ترک تبار هم بسیار دشوار شده است، لذا این گروه با توجه به موقعیت شرکت سیتی اینترنشنال گروپ برای از بین بردن این گونه مشکلات، نسبت به تأسیس مرکز تجاری در شهر استانبول ترکیه اقدام نمود.

با توجه به اینکه شرکت سیتی اینترنشنال گروپ در سال 2017 توسط گروه توسعه صنایع و معادن شهر تأسیس گردیده است، در این مدت نسبت به شبکه­سازی تجاری و انجام مراودات تجاری با صنایع ترک اقدامات مؤثری را صورت داده است؛ لذا مرکز تجاری ایران در ترکیه  از توانمندی­های ایجاد شده توسط شرکت سیتی اینترنشنال گروپ نهایت بهره را برده و خدمات متنوعی را به تجار ایرانی و ترکیه­ای جهت تسهیل در امر تجارت فیمابین دو کشور ارائه می­نماید.

_

با توجه به نقش تسهیل کننده و حمایتی سازمان توسعه تجارت ایران، این نهاد می­تواند به پیشرفت و تسریع هر چه بیشتر فرآیند توسعه تجارت خارجی، بازاریابی، تبلیغ و گسترش بازارهای تجاری و خدمات صادراتي بین دو کشور ایران و ترکیه کمک نموده و حمایت­های خود را از تجار ایرانی افزایش دهد.

امید است با حمایت ­های سازمان توسعه تجارت و بهره­ گیری از ظرفیت­ های گروه توسعه در داخل کشور و با در اختیار داشتن پتانسیل­ های شرکت سیتی اینترنشنال گروپ در استانبول ترکیه، بتوان گام­های بلندی در تسهیل فعالیت­ های اقتصادی تجار ایرانی و توسعه و افزایش مراودات تجاری (صادرات و واردات) میان ایران و ترکیه برداشت.