ارائه خدمات مالی، بانکی، پرداخت و صرافی آنلاین

نحوه بهره وری از این خدمات به اختصار در ادامه آورده شده است :

 

_

در صورت نیاز به سرمایه در خارج از کشور، مرکز تجاری ایران در ترکیه با بانک های خارج از کشور نیز به تفاهماتی رسیده است. این بانک ها سرمایه مورد نیاز تاجرین را پس از تایید مدارک، به صورت ارزی (دلار/یورو) در اختیار آن­ها قرار می دهند. بازپرداخت این وام با سود 7 درصد و در مدت زمان یکساله خواهد بود.

 

در صورت داشتن محصول قابل صادرات، تاجرین می توانند با مرکز تجاری ایران در ترکیه توافق نامه ای منعقد نموده که بر اساس آن مرکز تجاری ایران در ترکیه سرمایه مورد نیاز آن­ها را برای صادرات تامین نموده و فرآیند آن را بطور کامل بر عهده بگیرد. در این صورت مرکز تجاری ایران در ترکیه با ارائه خدمات ویژه به تاجرین کمک می کند، تا محصولات خود را بدون ریسک به کشور هدف ارسال نموده و به فروش برسانند.

در نهایت اگر تجار ایرانی، ایده خلاقانه و یا توانمندی قابل توجهی به منظور توسعه تجارت و یا شروع آن داشته باشند، مرکز نوآوری و خانه خلاق گروه توسعه صنایع و معادن شهر به بررسی آن می پردازد. در صورت تایید شدن طرح توسط متخصصین، پس از طی شدن مراحل مختلف و به بلوغ رسیدن ایده، در کنار تمامی گام های موردنیاز که از طریق پکیج های مختلف خدماتی در اختیار متقاضی قرار داده  می شود، تامین سرمایه جهت راه اندازی کسب و کار موردنظر و یا توسعه اقتصادی توسط این مرکز قابل اجرا است. بنابراین اگر تاجری قصد تجارت با ترکیه و یا قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارد، مرکز تجاری ایران در ترکیه آماده ارائه خدمت در این بخش است.