ارائه خدمات مشاوره حقوقی و عقد قرارداد

یکی از دشواری­های ورود به بازارهای بین­ المللی، عدم آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر هر کشور است؛ موضوعی که در صورت بی توجهی به آن، چالش ­های متعددی را برای کسب و کارها ایجاد می ­کند. مرکز تجاری ایران علاوه بر برگزاری دوره ­های آموزشی و توانمندسازی شرکت­ها، خدمات مورد نیاز در هنگام عقد قراردادها را به شرکت ­ها ارائه می­ نماید.

_

 در مرکز تجاری ایران در آنتالیا ترکیه هدف اصلی، برطرف ساختن مشکلات و تسهیل حضور در شرکت­ها در ترکیه و تقویت کسب و کار آن­ هاست.

با انجام معاملات فرامرزی، حقوق تجارت به یکی از شاخص های مهم حقوقی بدل می شود که نه تنها تجار و بازرگانان، بلکه افراد عادی نیز با آن سر و کار دارند. بنابراین خدمات حقوقی به منظور رفع نیازمندی های حقوقی در حوزه تجارت ارائه شده است. بدلیل اختلاط مسائل حقوقی و کیفری با مسائل مالی، احقاق حق توسط متخصصین آشنا به تمامی جزییات قانونی این حوزه، ریسک را به حداقل کاهش می دهد.

 

استفاده از مشاوره حقوقی، بعضاً می تواند از قرارگیری در شرایط سخت و یا خسارت ها، پیش گیری کند و شرایط امن تری برای تجارت ایجاد نماید. پیدا کردن وکیل با تجربه بین المللی در حوزه تجارت، می تواند راندمان بهتری از نظر کیفیت و نتیجه به ارمغان آورد.

اخذ مجوزها، ثبت علائم تجاری، حفاظت از مالکیت معنوی کسب و کار، قوانین و مقررات استخدامی، مدیریت و حسابداری، خدمات اسناد رسمی، برنامه ­ریزی مالی، افتتاح حساب بانکی و … برخی خدمات مرکز تجاری ایران هستند.

 

علاوه بر این، مرکز تجاری ایران شرکت­ها را در تهیه و تنظیم، مذاکره، بررسی و ارائه اسناد و قراردادها مطابق با قوانین و مقررات حاکم، یاری نموده و با معرفی فرصت­های عقد قرارداد به رشد و توسعه آن­ها در ترکیه کمک می ­کند.